Studentské stáže na Oddělení spolupráce a rozvoje Magistrátu města Brna

Smart Brno

Láká tě smysluplná práce pro město Brno? Přidej s k týmu Oddělení spolupráce a rozvoje jako stážista a vyzkoušej si ji přímo v praxi!

Kopírování, vaření kávy ani přenášení šanonů si u nás nevyzkoušíš. Studenty u nás považujeme za součást týmu a pracovní náplň je vždy maximálně přizpůsobena oborovému zaměření a zájmům každého studenta. S naší podporou si u nás zkusíš organizaci a účast na zajímavých akcích a pracovních jednáních, rešerši odborných témat, psaní článků a obsahu na weby a sociální sítě v češtině i angličtině, tvorbu podkladů na jednání s našimi partnery, zkusíš si networking nebo se zaměříš na rozvoj vlastních projektů.

Vždy čerstvé informace o naší práci najdeš přímo tady v sekci Aktuality.

Staň se součástí týmu Oddělení spolupráce a rozvoje -> neváhej a pošli životopis a motivační dopis na e-mail gabrlik.romana@brno.cz.

V současnosti obsazujeme místo pro stážist*ku od srpna/září 2023.

Tým Odboru strategického rozvoje a spolupráce MMB před vánočními svátky 2022.

Práce u nás je vhodná zejména pro studenty z Masarykovy univerzity (FSS, ESF, PřF, FF), Vysokého učení technického v Brně (FP, FAST, FA, FaVU) a Mendelovy univerzity Brno (PEF, FRRMS).

Stáž trvá vždy cca 2-3 měsíce, s docházkou 1-2x v týdnu a je bezplatná – nicméně při obsazování nových pracovních míst mají u nás stážisti velkou šanci uspět 😉

Zaměstnanci OSRS při dobrovolničení – natírání brněnských dětských hřišť.

Studentské stáže jsou možné také na dalších dvou odděleních Odboru strategického rozvoje a spolupráce Magistrátu města Brna. Odbor tvoří celkem tři oddělení a v případě zájmu o stáž prosím využij odkazy či kontakty na jednotlivá oddělení:

-> Oddělení spolupráce a rozvoje -> pošli CV a motivační dopis Romaně na gabrlik.romana@brno.cz

-> Oddělení strategického plánování -> pošli CV a motivační dopis Evě na kalova.eva@brno.cz

Občas je to u nás trochu “tlačenka”, ale o zábavu je postaráno!

Budeme se těšit na spolupráci!