Výstava studentských prací MUNISS na ESF MUNI

Chytré Brno

Jak si představit výsledné práce studentských týmu soutěže MUNISS? Právě to umožní probíhající výstava finálních prací z posledních čtyř ročníků soutěže v prostorách Ekonomicko-správní fakulty MU. Výstava je sestavena z prací zaměřených na rozvoj města Brna, které vypracovaly studentské týmy z místních univerzit.

MUNISS je soutěž pro studenty z Masarykovy univerzity, Vysokého učení technického v Brně i Mendelovy univerzity, konaná každoročně již od roku 2009. Je pořádána ve spolupráci s Magistrátem města Brna, konkrétně s Odborem strategického rozvoje a spolupráce, který je hlavním partnerem celého projektu, a především zadavatelem témat jednotlivých ročníků. V rámci soutěže se lze těšit na řešení studií zaměřených na rozvoj města.

Během soutěže se studenti účastní různých workshopů a konzultací s odborníky. A díky práci v multioborových týmech poznají studenty z odlišných škol, fakult a oborů. O nové znalosti a zkušenosti tedy opravdu není nouze. Kromě zkušeností, nových kontaktů a přátel mohou studenti navíc získat i štědrou finanční odměnu, protože mezi nejlepší týmy se dělí částka ve výší 120 000 korun.

Soutěž je organizována Odborem strategického rozvoje a spolupráce Magistrátu města Brna a Ekonomicko-správní fakultou Masarykovy univerzity.

Přihlašování do dalšího ročníku právě probíhá na webu www.muniss.cz a bude ukončeno 30. 12. 2021.