EXPO modul v Technologickém parku – svět micro a macro na dosah!

Věda

EXPO modul se opět vrátil do Brna! Interaktivní součást tour Věda a technika jede! se po putování Jihomoravským kraje přemístila do foyeru budovy A Technologického parku Brno. Díky speciálnímu zmenšenému modulu, jehož plná verze bude součástí světové výstavy EXPO v Dubaji v březnu 2022, mohou návštěvníci nahlédnout do tajů nanosvěta, sluneční soustavy i vzdáleného vesmíru.

Modul z dílny místních renomovaných architektů – Chybik + Kristof Architects & Urban Designers a multimediálních architektů Visualove, který vznikl pod vedením brněnské hvězdárny, pomocí řízené projekce přibližuje technologie budoucnosti v oborech elektronové mikroskopie a vesmírného průmyslu díky světovým úspěchům místních firem.

EXPO modul s doprovodnou výstavou si mohou návštěvníci prohlédnout do 12. prosince 2021. V Brně ale zůstane i v dalších dnech a od 13. prosince bude k vidění v Galerii Celnice v zahradě vily Löw-Beer na ulici Drobného.

Více se o putovní tour Věda a technika jede! zájemci dozvědí také na webech www.micromacro.cz a www.vedaatechnikajede.cz