Inovace a expanze firmy

Hledám obchodního partnera  

Prostřednictvím virtuálního tržiště Kont(r)akt máte možnost hledat potenciálního obchodního partnera či partnera pro spolupráci. Projekt realizuje Regionální hospodářská komora Brno a finančně podporuje město Brno.  Pro firmy z Brna a Jihomoravského kraje je služba zdarma.    

Vyvíjím nový produkt/službu/řešení a hledám pomoc  

Potřebujete poradit při vývoji Vašeho nového produktu či služby? Hledáte finanční prostředky pro tuto fázi vývoje prototypu?  

Poradenství a konzultační služby Vám poskytne inovační agentura JIC, která nabízí například program financovaný městem Brnem Prototypuj a ověřuj

Hledám obchodní příležitosti na zahraničních trzích  

V rámci podpory mezinárodního obchodu spolupracujeme s Regionální hospodářskou komorou Brno, která v rámci projektu Centra mezinárodního obchodu nabízí pro malé a střední firmy z Brna a Jihomoravského kraje kromě dalších aktivit možnost účastnit se obchodních misí v zahraničí. Obchodní mise jsou částečně financovány městem Brnem.  

Pro hledání obchodních partnerů na evropských trzích lze využít též platformy největší evropské sítě Entreprise Europe Network. Spolupráce v platformě probíhá prostřednictvím sítě členů. V České republice je celkem 6 členských institucí. V Brně aktivity zajišťuje Regionální hospodářská komora Brno (nabídky a poptávky firem) a JIC (technologické nabídky a poptávky, transfer technologií, spolupráce ve výzkumu a vývoji).    

Hledám pomoc a asistenci pro mé zahraniční zaměstnance při příjezdu do Brna a jejich integraci 

Město Brno spoluzaložilo a finančně podporuje centrum BEC, které poskytuje služby pro vysoce kvalifikované pracovníky ze zahraničí a usnadňuje jim tak start v Brně i jejich integraci. Jako firma se můžete stát partnerem tohoto centra a využívat bohaté nabídky služeb, které Vaši zahraniční zaměstnanci určitě ocení.    

Hledám prostory k podnikání  

Při hledání vhodných prostor pro své kanceláře, provozovny či výrobu se můžete obrátit přímo na soukromé realitní kanceláře, které mají o aktuálních nabídkách v Brně detailní přehled. Prostory k pronájmu pro technologické firmy nabízí Technologický park Brno.  Pronájem či prodej nemovitostí nabízí v omezené míře také město Brno.  

podnikatelský park kampusového typu, který nabízí pronájem moderních kancelářských prostor kategorie A. Díky své poloze v blízkosti VUT v Brně a výzkumných center nabízí specifické výhody ve formě kvalifikované pracovní síly a příležitosti ke spolupráci s univerzitou i ostatními centry v lokalitě. Většinovým vlastníkem parku je město Brno.    

Kancelářské a průmyslové zóny, coworking v Brně  

Coworky v Brně  

Chci si otevřít stánek 

Největší zájem o umístění stánku je v centru města Brna. V tomto případě se obraťte přímo na Úřad městské části Brno-střed, Odbor dopravy a majetku

Pokud plánujete stánek umístit v jiné části města, kontaktujte příslušnou městskou část

Nabízím inovativní řešení pro města a hledám možnost, jak je otestovat v praxi 

Neváhejte se na nás s Vaší nabídkou obrátit. Jsme otevřeni inovativním nápadům. Rádi Vaši nabídku zvážíme a navrhneme další postup ve spolupráci s našimi partnery, městské firmy a dalšími institucemi.  Ozvěte se nám na smart@brno.cz.