Začala tradiční vánoční akce Brno iD. Ve hře jsou opět tři roční šalinkarty a další ceny

Chytré Brno

Uživatelé full účtu e-shopu městských služeb Brno iD se mohou opět zapojit do tradiční vánoční akce a vyhrát nejen poukaz na roční předplatní jízdenku na MHD, ale také na cestu lodí po přehradě nebo na vstup na brněnská sportoviště. Přihlašování bylo spuštěno dnes a potrvá do 18. prosince.

Hlavní cenou je tradičně poukaz na roční předplatní jízdenku na MHD. Ta se bude losovat po jednom výherci v každé ze tří kategorií, které jsou shodné s ceníkem dopravního podniku. Pokud bude mít vybraný zákazník již aktuálně platnou šalinkartu, může využít poukaz později v rámci jeho roční platnosti. Dále pak mohou vždy tři účastníci vánoční akce získat poukazy na zpáteční rodinnou lodní jízdenku na trase Bystrc – Veverská Bítýška, na služby městské společnosti STAREZ – SPORT, Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora, Zoo Brno, Muzea města Brna nebo balíček obsahující čtyři otevřené vstupenky na hvězdárnu.

Do vánoční akce se půjde snadno zapojit na konkrétní podstránce e-shopu www.brnoid.cz v období od 18. 11. 2022 do 18. 12. 2022 včetně.

Zájemci po přihlášení do svého účtu Brno iD Full kliknou na jedno z tlačítek, kterým zvolí kromě zapojení i svoji preferenci, a tím získají nejen možnost vyhrát každou ze sedmi typů nabízených cen, ale současně zdvojnásobí šanci na výhru v kategorii dárkového poukazu podle své preferenční volby. Akce je vždy dostupná, jako vše v e-shopu, v češtině a v angličtině.

Předpokládaný termín losování je dne 19. 12. 2022.

Chci se do vánoční akce Brno iD 2022 zapojit, takže kliknu zde

Počet účastníků vánoční akce:
· rok 2017: 1 406 účastníků
· rok 2018: 4 758 účastníků
· rok 2019: 7 378 účastníků
· rok 2020: 9 869 účastníků
· rok 2021: 11 452 účastníků

Letošní vánoční akce poprvé poběží na technickém vybavení Technických sítích Brno, a.s., díky tomu, že úspěšně proběhlo přesunutí cloudu pro e-shop od externího poskytovatele na servery této městské společnosti.