Rozjezd vlastního podnikání

Začínám podnikat a potřebuji poradit

Máte v hlavě konkrétní podnikatelský záměr? Hledáte pomoc v začátcích Vašeho byznysu?

Možností, kam se obrátit je hned několik: 

JIC 

JIC – zájmové sdružení právnických osob, které založilo statutární město Brno, Jihomoravský kraj a brněnské univerzity. Nabízí služby a pomoc ve všech fázích Vašeho podnikání – rozjezdu i expanzi 

Czechinvest

Agentura CzechInvest nabízí podporu podporu start-upům a začínajícím podnikatelům  

Kreativní hub KUMST Brno

Působíte v oblasti kreativního průmyslu? Hledejte pomoc v Kreativním hubu KUMST Brno, který se jako jediný v České republice systematicky věnuje podpoře kreativců v oborech jako architektura, design, móda, herní vývoj, kreativní reklama a další. Začínajícím podnikatelům nabízí podporu i pronájem prostor pro svoji činnost.

Hledám prostory k podnikání

Při hledání vhodných prostor pro své kanceláře, provozovny či výrobu se můžete obrátit přímo na soukromé realitní kanceláře, které mají o aktuálních nabídkách v Brně detailní přehled. Prostory k pronájmu pro technologické firmy nabízí Technologický park Brno.  Pokud hledáte kromě pronájmu kanceláře i možnost být součástí komunity lidí s inspirativními nápady, obraťte se na JIC nebo na některé z coworkingových center. Pronájem či prodej nemovitostí nabízí v omezené míře také město Brno.  

Nabídka pronájmu a prodeje majetku města Brna

Technologický park Brno  
Podnikatelský park kampusového typu, který nabízí pronájem moderních kancelářských prostor kategorie A. Díky své poloze v blízkosti VUT v Brně a výzkumných center nabízí specifické výhody ve formě kvalifikované pracovní síly a příležitosti ke spolupráci s univerzitou i ostatními centry v lokalitě. Většinovým vlastníkem parku je město Brno.    

JIC 
nabízí kanceláře k pronájmu pro začínající podnikatele působící v oblasti moderních technologií, výzkumu a vývoje apod.  

Kancelářské, průmyslové zóny a coworking

Coworky v Brně  

Chci si otevřít stánek 

Největší zájem o umístění stánku je v centru města Brna. V tomto případě se obraťte přímo na Úřad městské části Brno-střed, Odbor dopravy a majetku

Pokud plánujete stánek umístit v jiné části města, kontaktujte příslušnou městskou část.

Nenašli jste, co hledáte?

Napište nebo zavolejte. Pokusíme se Vám pomoci.

Hana Bendžíková