Brno.AI & Czechitas meetup I 13. 10. 2021, 19:00 hod.

Chytré Brno

Jako partner a podporovatel platformy BRNO.AI vás zveme na společný Meetup Czechitas a Brno.AI ve středu 13. října od 19 hod., kde se můžete osobně potkat se členy komunity Brno.AI a Czechitas. Kromě úvodní přednášky Ondřeje Veselého z FlowerChecker bude volná zábava s malým občerstvením a prostor pro networking.

Ondřej Veselý z FlowerChecker vám ve své talku vysvětlí základní principy fungování nejmocnějšího nástroje strojového učení – neuronových sítí. Výklad bude zarámovaný do příběhu založení firmy FlowerChecker, která vyvíjí službu automatického rozpoznávání rostlin pomocí tzv. hlubokého učení. Ukážeme si, jak pestré kompetence může takový vývoj „umělé inteligence“ vyžadovat, a že zdaleka nejde jen o schopnost programovat kód.

Meetup se koná ve spolupráci s Czechitas v rámci akce Open Week komunitního vzdělávacího centra CTP Czechitas House, který se koná od 13. – 16. října. Připraveny jsou čtyři dny plné vědomostí, zábavy a setkávání. Čekají vás ukázky workshopů pro děti i dospělé, zajímavé přednášky pro širokou veřejnost a prohlídky pro všechny zájemce. V sobotu se bude konat Family Day pro celou rodinu.

Pro více informací ohledně Open Week: https://www.czechitas.cz/open-week

Statutární město Brno finančně podporuje platformu BrnoAI.