37. ročník konference IVNC se bude konat v červenci v Brně

Chytré BrnoVěda

Konference IVNC 2024 (The International Vacuum Nanoelectronics Conference), zaměřená na oblast elektronových zařízení, se uskuteční od 15. do 19. července na BVV, v pavilonu A, sále Morava.

Tato prestižní konference každoročně rotuje mezi Evropou, Amerikou a Asií a letos se koná v České republice.

Pořádá ji Ústav přístrojové techniky a Středisko společných činností Akademie věd České republiky ve spolupráci s Brno Convention Bureau a Československou mikroskopickou společností.

Tato konference se bude konat pod záštitou primátorky města Brna Markéty Vaňkové.

Očekává se účast 150 až 200 odborníků z celého světa, zahrnující vědce, vývojáře a technology z technologických velmocí jako jsou USA, Japonsko, Německo, Korea a Čína.

Konference nabídne bohatý program včetně workshopů, přednášek a prezentací vědeckých a technologických prací zaměřených na autoemisní elektroniku a studené autoemisní zdroje elektronů pro vědecké přístroje, jako jsou mikroskopy, litografy a rentgenky.

Tato událost přinese Brnu a Jihomoravskému kraji několik významných přínosů, včetně zvýšení povědomí o technologickém a vědeckém potenciálu města, seznámení zástupců zahraničních firem s investičními možnostmi v regionu a prezentaci vědecko-technického potenciálu brněnských univerzit a výzkumných ústavů.

Více informací a registrace zde: https://www.vacuumnanoelectronics.org/